Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Yüzüncü Yıl Logosu Atatürk
21 Mart Dünya Şiir Günü Programı
25.03.2024

     Kayseri Abdullah Gül Üniversitesi ile yapılan protokol kapsamında kurumumuzda 21 Mart Dünya Şiir Gününe özel Şiir Dinletisi gerçekleştirilmiştir.

    Gökyüzü Orkestrası Projesi öğrencileri tarafından hazırlanan etkinliğe Kayseri Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sayın Ahmet İhsan KOÇ, Abdullah Gül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erk HACIHASANOĞLU, Kampüs Kurum Müdürleri, Bünyan İlçe Milli Eğitim ve Bünyan Halk Eğitimi Merkezi Müdürleri, Kurum personellerimiz ve suça sürüklenen çocuklarımız katıldı.

     Proje öğrencileri ve eğitimi tamamlanan çocuklarımız tarafından okunan şiirler büyük beğeni topladı. Etkinlik sonunda Bünyan Halk Eğitimi Merkezi personelleri ve kurum personellerimiz tarafından düzenlenen Müzik Dinletisi, teşekkür belgelerinin takdimi ile Ceza İnfaz Kurumlarından Sorumlu Cumhuriyet Savcısı Sayın Ahmet İhsan KOÇ'un teşekkür ve kapanış konuşmasıyla program sona erdi.

     Abdullah Gül Üniversitesi Gökyüzü Orkestrası Projesi öğrencilerine, çocuklarımıza verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Adres

Yakutiye Mahallesi Çardakkaya Sırtı Kümeevler Sokak No:1 - 38600 BÜNYAN/KAYSERİ

Telefon

0(352) 712 25 76 - 0(352) 712 17 38

FAKS - 0(352) 712 04 12

E-Posta

kayseri.cocuk.kcikisaretadalet.gov.tr